0
Powiadomienia
  • Brak powiadomień

O nas

Workelli — czas coś zrobić!

Workelii to innowacyjny portal łączący osoby, które dysponują wolnym czasem — z ludźmi, którzy szukają pomocy lub wsparcia w wykonaniu określonych prac. Jesteśmy jedynym serwisem, gdzie niezależnie od wieku oraz kwalifikacji, ale mając doświadczenie każdy może otrzymać realną szansę na dodatkowy dochód lub uzyskać fachową pomoc.

Na naszej platformie możesz wygodnie i szybko, zlecić usługę wybranemu wykonawcy lub wybrać spośród szerokiej bazy — zlecenie dla siebie. Funkcjonalny kalendarz, transparentność i produktywne wykorzystanie wolnego czasu, to droga do samodzielnego budowania niezależności finansowej. Zarówno dla zleceniobiorcy, jak i zleceniodawcy.

MISJA

Pomagamy ludziom wykorzystać ich potencjał

Wierzymy, że w każdym człowieku drzemią niewykorzystane zasoby możliwości. Chcemy dawać nie tylko szansę na zarobek czy łatwe pozyskanie wykonawcy, ale także przestrzeń do samorealizacji i czerpania satysfakcji z efektywnego wykorzystania czasu. Pragniemy motywować ludzi do aktywności i nawiązywania relacji sąsiedzkich wykraczających poza zadanie do wykonania.

WIZJA

Łączyć potrzeby z właściwymi ludźmi we właściwym czasie

Dzięki szerokiej bazie ofert, publikowanych zarówno przez firmy, jak i sąsiadów z okolicy, znalezienie idealnego wykonawcy czy osoby do pracy w konkretnym terminie jest w zasięgu kilku kliknięć. Zapewniamy innowacyjną platformę, na której każdy, niezależnie od swojego wykształcenia, umiejętności czy sytuacji życiowej, może optymalnie wykorzystać swoje zasoby czasu, a zarówno zlecający, jak i wykonawcy czerpać z tego wymierne profity.

WARTOŚCI

Aplikacja stworzona z myślą o pomaganiu

Od zawsze twierdziliśmy, że pomaganie ludziom jest największą wartością. Nasz serwis powstał z myślą o tym, jak można sobie wzajemnie pomagać, czerpiąc z tego obopólne korzyści. Chcemy, aby nasz portal był miejscem dla każdego, kto potrzebuje pomocy — niezależnie od tego, czy jest to pomoc wymagająca fachowca, czy w wykonywaniu uciążliwych obowiązków, czy też — po drugiej stronie — pomoc w uzyskaniu stabilności finansowej.

Budowanie lokalnych społeczności

Wiemy, jak ważne w życiu człowieka jest poczucie przynależności do wspólnoty. Tworzymy przestrzeń dzięki, której możliwe jest jednocześnie pomaganie w potrzebach osobom z sąsiedztwa i pozyskiwanie w ten sposób dodatkowego zarobku. Budujemy sąsiedzkie relacje i wzmacniamy lokalne społeczności.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Zdajemy sobie sprawę z naszej odpowiedzialności, dlatego szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa użytkowników — od cyfrowego po wiarygodność zlecających oraz wykonawców. Prawdziwe partnerstwo opiera się na zaufaniu.